Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького
Благодійна акція «В єдності наша сила»

 

Роботи, які Ви ще можете обрати:

 

Роботи, які вже знайшли своїх власників:

 

Музей видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького спільно з провідними київськими художниками проводить благодійну акцію, метою якої є допомога бійцям 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь», що захищають нашу свободу та незалежність на сході України.

У лютому цього року вони понесли тяжкі втрати при обороні та під час відходу з Дебальцевого. Частина бійців зараз знаходиться на ротації і готується до нового виїзду на передову. Їм постійно необхідні кошти на придбання одягу, медикаментів, військових приладів та ін.

В ході благодійної акції «В єдності наша сила!» минулого року вдалося зібрати 29 000 грн., які були передані представникам батальйону.

Художники приносять свої роботи і надалі, тож слідкуйте за новинами. Крім безпосередньо благочинної діяльності ви матимете прекрасну нагоду прикрасити свою оселю чи офіс унікальними авторськими роботами кращих київських митців. З зібраними творами живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва можна ознайомитись прямо в Музеї (вул. Саксаганського, 93).

Акція є благодійною не лише тому, що художники віддають свої твори, а ви жертвуєте гроші. Боронячи Україну від злої ворожої чуми, саме воїни своєю мужністю, своєю силою роблять найбільше благодіяння задля всіх нас. Тож підтримуючи захисників, ми допомагаємо собі, всім, хто хоче зберегти Вітчизну цілою і недоторканою.

Телефони для довідок: (044) 288-06-18, 289-84-24

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники


Top