Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького


ВАКАНСІЇ

 

 

 

УВАГА! ВАКАНСІЇ!

Музей видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького запрошує на роботу: завідувача відділу, головного  інженера, завідувача сектору зберігання, старшого наукового співробітника,  бібліотекаря 1 категорії. Просимо надсилати Ваші резюме на електронну адресу Музею: mvdukr@gmail.com

Довідки за телефоном (044) 289-57-52; (044) 289-84-24

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 97.

 

Завідувач відділу

Режим роботи: 5-денний робочий тиждень.

Характер виконуваної роботи: постійний.

Завдання та обов’язки: керівництво науково-дослідною, експозиційною, науково-методичною, науково-освітньою та науково-організаційною роботою відділу, підготовка наукових розвідок, статей, організація роботи по пошуку матеріалів у архівах, бібліотеках, приватних колекціях за тематикою відділу, участь у наукових конференціях, семінарах, організація і проведення масових заходів Музею, підготовка тематико-експозиціних планів, участь у підготовці та створенні нових експозицій, проведення екскурсій та надання консультацій.

Основні вимоги: вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, магістр). Стаж роботи за посадою – 5 років. Галузь знань: гуманітарні науки. Обов’язкове вільне володіння українською мовою, знання української літератури, історії України, історії української культури.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури; нормативні і керівні матеріали з питань музейної роботи; основи музеєзнавства; методику проведення екскурсійно-лекційної роботи та інших науково-освітніх заходів; тематику експозицій музею, тематику екскурсій.

 

Головний інженер

Режим роботи: 5-денний робочий тиждень.

Характер виконуваної роботи: постійний.

Завдання та обов’язки: нагляд за технічним станом музейних будівель, комунікацій, електричних, водопостачальних та теплових мереж, за станом території Музею та зелених насаджень, участь в організації та проведенні капітального та поточного ремонту, робота з проектно-кошторисною документацією, підготовка приміщень до осінньо-зимової експлуатації, здійснення контролю за роботою обслуговуючого персоналу, контроль за дотриманням протипожежної безпеки.

Основні вимоги: вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, магістр). Стаж роботи за посадою – 5 років. Обов’язкове вільне володіння українською мовою.

Повинен знати: законодавчі та нормативні правові акти, які регламентують господарську діяльність установи; постанови органів державної влади та місцевого самоврядування, які визначають пріоритетні напрями розвитку економіки та відповідної галузі, організаційно-розпорядчі документи та нормативні матеріали інших органів, що регламентують діяльність установи, основи трудового законодавства.

 

Завідувач сектору зберігання

Режим роботи: 5-денний робочий тиждень.

Характер виконуваної роботи: постійний.

Здійснює загальне керівництво роботою науковим сектором зберігання, складає плани, звіти, довідки, інформації про роботу сектора, контролює виконання планових завдань та дотримання інструкції по обліку та збереженню музейних цінностей співробітниками сектора. Завідувач науковим сектором зберігання  є матеріально-відповідальною особою, яка відповідає за цілісність та збереження музейних предметів.

Основні вимоги: Вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр, спеціаліст), стаж роботи за посадою – 3 роки. Галузь знань: гуманітарні науки. Обов’язкове вільне володіння українською мовою.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури; нормативні і керівні матеріали з питань фондової роботи; передовий досвід вітчизняних і зарубіжних музеїв у галузі обліково-зберігальної роботи; обладнання фондосховищ; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; правила внутрішнього трудового розпорядку.

 

Старший науковий співробітник

Режим роботи: 5-денний робочий тиждень.

Характер виконуваної роботи: постійний.

Завдання та обов’язки: Здійснює наукову роботу в галузі наукового комплектування фондів, науково-дослідної, експозиційної і науково-освітньої діяльності. Працює по виявленню необхідних матеріалів у архівах, бібліотеках, музеях та ін. установах, у приватних осіб та колекціонерів. Здійснює наукову обробку нових матеріалів, пише наукові розробки, статті, бере участь у конференціях, семінарах тощо. Бере участь у підготовці експозицій, готує тематико-експозиційні плани. Готує і проводить екскурсії, лекції. Бере участь у підготовці і проведенні масових заходів, тощо.

Основні вимоги: Вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, магістр), стаж роботи за посадою – 2 роки. Галузь знань: гуманітарні науки.

Обов’язкове вільне володіння українською мовою, знання української літератури, історії України, історії української культури.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури; основи музеєзнавства; методику проведення екскурсійно-лекційної роботи та інших науково-освітніх заходів; тематику експозицій музею, тематику екскурсій.

 

Бібліотекар 1-ої категорії

Режим роботи: 5-денний робочий тиждень.

Характер виконуваної роботи: постійний.

Завдання та обов’язки: Відповідає за зміст та організацію бібліотечного обслуговування читачів (працівників Музею). Планує роботу бібліотеки і звітує про неї. Формує книжковий фонд, передплачує газети та журнали. Веде облік та списання застарілої літератури. Несе матеріальну відповідальність за збереження бібліотечного фонду, проводить інвентаризацію згідно з існуючими правилами. Складає контрольну картотеку книжкового фонду, веде тематичну алфавітну картотеку.

Основні вимоги: вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр, спеціаліст), стаж роботи за посадою – 1 рік, для бакалавра – не менше 3-х років. Галузь знань: гуманітарні науки.

Обов’язкове вільне володіння українською мовою.

Повинен знати: основи бібліотечної справи, бібліографії; форми роботи з читачами; правила і норми охорони праці.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники
Top