Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького


Проект «Творчі близнюки. Перезавантаження»

 

24 січня 2019 року у Музеї видатних діячів української культури (музей Лесі Українки)  вже вп’яте відбувся проект «Творчі близнюки. Перезавантаження», в якому Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» збирає талановитих близнюків та двійнят з усієї України.

Мета проекту «Творчі близнюки» — привернути увагу до феномена творчих близнюків, відкрити унікальний світ креативних особистостей, таких схожих зовні та різних за будовою внутрішнього світу, за світобаченням та сприйняттям.

Учасниками свята близнюків стали художники Катерина і Тетяна Очередьки, Мар’яна і Дар’я Крохмальні, Анна і Настя Кулики, Дар’я та Олександра Депчинські, скрипальки Анна і Софія Кисляки, Єлизавета і Ксенія Пінчуки, Уляна та Софія Настюки, гончарі Дарина та Марія Лапіни, юні артистки Марина і Поліна Шаповалови, співачки Дарина і Христина Похілінські, Анна і Валерія Дяченки, Вікторія і Вероніка Палієнки, Адріана і Мідея Наруцькі, трійня — брати Олег, Максим і Святослав Гуменюки, дует «АннаМарія» (сестри Опанасюки).
Таке багатство і розмаїття творчих близнюків свідчить про важливість цього унікального проекту. Адже проект «Творчі близнюки» — це бажання створювати, розвиватись, вміння бачити красу та неповторність, а головне – прагнення чути і розуміти одне одного.
Фото – Анастасія Мантач

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники

Categories: Архів

Top