Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького


Виставка Наталії Мкртчан «Все буде добре» (живопис)

 

За сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» 29 листопада , у виставковій залі музею Лесі Українки (Саксаганського, 97), відбулося відкриття персональної виставка робіт української художниці Наталії Мкртчян «Все буде добре».

На виставці представлено 23 живописні роботи. Виставка познайомить глядача з творчим розвитком улюбленої теми самобутньої художниці, присвяченої дітям і сім’ї
За задумом організаторів, важливо нагадати суспільству, що сім’я завжди була хранителькою національних традицій, звичаїв, мови, культури, які передавалися з покоління в покоління. Ось чому, в час національного відродження України, повернення до витоків свого народу, відтворення національного духу, роль сім’ї різко зростає як важлива виховна ланка.

Невипадково виставка проходитиме саме в музеї Лесі Українки, яка мала багатогранний талант, що виявився у найрізноманітніших сферах літературної праці. Яскравою сторінкою в історії української педагогіки є також і освітня діяльність та педагогічні погляди Лесі Українки. У своїх публіцистичних творах, рецензіях та відгуках поетеса звертається до всієї громади вчителів України: забезпечити підготовку молоді до життя на засадах принципів широкого пізнання навколишнього світу; виховання в дитини високої моральності, пробудження і розвитку національної самосвідомості і виховання учнів у дусі поваги і дружби між народами, які Леся Українка сповідувала сама.

Любов до дітей поєднує творчість Наталії Мкртчян з творчістю великої поетеси. Захоплення викликає не лише чудова краса картин художниці, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті.

Наталія Мкртчян народилася 1969 року в м. Гребінка (Україна). З дитинства любить малювати, тому перший навчальний заклад, який вона закінчила, була Кременчуцька художня школа імені О.Д. Литовченка. Працювала художником-оформлювачем на заводі, потім викладала малювання для дітей у художній студії м. Кременчука. Всі роботи художниці виконані на полотнах з натурального льону з використанням олії та акрилу високої якості.

Наталія Мкртчян є учасником та дипломантом багатьох міжнародних та вітчизняних виставок: Пекін (Китай), Нікосія (Кіпр), Венеція (Італія), Лакоста (Франція), Санкт-Петербург та Москва (Росія), Любляна (Словенія), Мінськ (Білорусь), Анкара (Туреччина), що сприяє інтеграції українського мистецтва до світової культурної спільноти.

 

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники

Categories: Архів

Top