Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького


25 червня 2018 року відбудеться відкриття виставки «Український живопис ХХ століття з приватних колекцій»

  З 25 червня по 5 липня 2018 року запрошуємо Вас відвідати виставку «Український живопис ХХ століття з приватних колекцій», яка буде експонуватися у Музеї видатних діячів української культури (музей Лесі Українки, вул. Саксаганського, 97)
Колекціонери, які надали роботи для виставки, мають на меті долучити відвідувачів до прекрасного світу колекціонування творів мистецтва, роблять свій внесок в розвиток зацікавленості мистецтвом, надаючи можливість відвідати і насолодитися підбіркою робіт українських митців.
Серед експонованих картин представлені тільки українські художники, без робіт яких не обходиться жодна колекція чи аукціон з живопису: Д. Г. Нарбут, О. Н. Яблонська, Є. М. Ткаченко, Г. Д. Зоря, В. Д. Чегодар, Є. В. Волобуєв та інші.
Безперечною родзинкою виставки є жанрова картина раннього періоду творчості Олени Яблонської «На руках у бабусі» 1946 р. Ця робота не типова для звичної творчості художниці. Вона виконана у стилі її сестри Тетяни Яблонської і дуже схожа за колоритом і технікою виконання.
Також буде цікаво для відвідувачів ознайомитися з роботами Євгена Ткаченка, які представлені раннім періодом сонячного соцреалізму, за яким згодом розвинувся його унікальний період постімпресіоністичного живопису, що зачаровує та вражає. Представлені роботи були куплені київським колекціонером на його персональній виставці у 2006 р.
Всі картини, на виставці представляють собою художню та колекційну цінність. Деякі картини стали початком колекцій, а деякі є їх фавортитами.
Запрошуємо Вас прийти і отримати насолоду від краси живопису.

 

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники
Top