Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького


Виставка живопису Ніколая Соколова «Місто і час»

З 23 березня по 2 квітня 2018 року у виставковій залі музею Лесі Українки (Саксаганського, 97)  експонувалась виставка живопису відомого художника Миколи Соколова «Місто і час».

Доктор мистецтвознавства Олександр Найдьон з приводу особливостей творчої манери Миколи Соколова зауважив: «… для Миколи Соколова, судячи з його творчості, культура не постачальник сучасних формообразів, а реальний історичний простір, населений живими ціннісними реаліями. Художникові притаманні розмаїтість, опозиційність, поліфонія».

Микола Соколов народився 1946 р. в місті Ярославлі (Росія). Закінчив Ленінградське вище художньо-промислове училище ім. В. Мухіної (1976). Педагоги з фаху – К. Йогансен, Г. Савінов, Г. Рубльов. Працює в галузі монументально-декоративного мистецтва. Основні твори: вітражі – «Природа і людина», м. Новосибірськ (Росія) (1991), «В саду» (1995), мозаїки в Михайлівському Золотоверхому соборі (1999-2000). Член Національної спілки художників України (1995).
Роботи художника знаходяться в Центрі мистецтв Лос-Анжелеса (США), а також приватних колекціях в країн Європи, в Австралії, Канаді, Ізраїлі, Японії та ПАР.

 

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники

Categories: Архів

Top