Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького


У рамках проекту «Мистецька галерея» за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» 12 березня о 14:00 відбулося відкриття виставки робіт Юлії Петренко і Поліни Кірсанової

У рамках проекту «Мистецька галерея» за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» 12 березня о 14:00 відбулося відкриття виставки робіт Юлії Петренко і Поліни Кірсанової за участю художнього колективу театру пісні «Ладоньки» під керівництвом Світлани Садовенко (Музей Михайла Старицького).

Петренко Юлія Миколаївна — член Національної спілки художників України, викладач — методист школи мистецтв при КВНЗ «Ніжинського коледжу культури і мистецтв М.Заньковецької.

За плечима Юлії 27 персональних та понад 75 всеукраїнських і міжнародних виставок образотворчого й декоративно-прикладного  мистецтва.

З 2015 року Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» опікується творчим життям Юлії і її учнів. За цей час відбулися колективні, персональні виставки, були проведені майстер-класи, а також дві учениці Юлії Петренко  — Майорова Анастасія і Пархоменко Кароліна встановили Національні рекорди України, а Мирослава Павлюченко здобула 1-ше місце національної премії «Диво дитина»…

В цій творчій атмосфері зростає і донечка Юлії — Поліна. Майже з народження Поліна бавиться фарбами, пензликами, маркерам і олівцями. Часто намагалася «внести свої корективи» в мамині картини, прикрашала бабусині меблі своїми візерунками і улюбленими кольорами. А вже у 2 роки і 4 місяці Поліна створила свою першу повноцінну роботу. У 3 роки здобула золоту медаль у конкурсі «Кубок України з художньої творчості». Цього ж року стала учасником виставки і дипломантом конкурсу «Всеукраїнського конкурсу-виставки художніх творів дітей та молоді  «ChildArt.jrg» ЇЇ роботу було надруковано в каталозі «II Всеукраїнського конкурсу — виставки хуждожніх творів дітей та молоді «ChildArt.jrg».

Виставка триватиме до 26 березня 2018 року.

Музей Михайла Старицького (вул. Саксганського, 93)

тел. 289-44-20

 

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники

Categories: Архів

Top