Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького


Виставка Аліси Герман «Очеретяний дивосвіт».

 

З 22 вересня до 2 жовтня 2016 року у виставковій залі музею Лесі Українки (вул. Саксаганського 97) працювала виставка Аліси Герман «Очеретяний дивосвіт».

Одинадцятирічна художниця захоплена петриківським розписом ще змалечку. Ним зайнялася у БДЮТ Голосіївського району м. Києва у 2012 році. Із 2015 по 2016 рр. відвідувала заняття на базі галереї «Соборна» (м. Київ). Зараз навчається у творчій майстерні Скицюк Олени Іванівни, майстрині народного декоративного розпису, члена Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва, лауреата премії імені Катерини Білокур та Сергія Колоса.

Перша персональна виставка юної художниці відбулася в нашому музеї в лютому 2016. В цьому ж році Аліса встановила рекорд України у категорії «Діти, вперше» як наймолодша художниця петриківського розпису у рамках VІІІ Міжнародної «Виставки без кордонів» — Inshe ART «Весна Красна». Вона презентувала найбільшу кількість робіт у стилі петриківського розпису для учасниці її віку в Україні (№ 33/02 – 08020)
Свій талант Аліса почала проявляти і в літературі . Вона написала та проілюструвала свою першу книгу «Очеретяний дивосвіт». У книзі йдеться про веселе життя пташок та тварин на болоті. В очереті з героями трапляються різні історії, які закінчуються добре. Можна уявити собі бридких жаб, кусючих комарів, огидних п’явок… Але, прочитавши цю книгу, розумієш, що життя у болоті не таке вже і погане, а дуже не нудне та цікаве…

На виставці представлені ілюстрації до книги «Очеретяний дивосвіт та інші роботи Аліси Герман.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники

Categories: Архів

Top