Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького


Виставка «Зимова палітра»

 

З 10 до 20 лютого 2016 року в Музеї видатних діячів української культури (музей Лесі Українки, Саксаганського 97) відбулася виставка «Зимова палітра» учнів Державної художньої середньої школи ім.Т.Г.Шевченка.

Більшість творчих робіт були присвячені традиції святкування Різдва в Україні (вертеп, колядники).

Крім того, на виставці експонувалися кілька ілюстрацій до твору М.В. Гоголя «Ніч перед Різдвом або «Вечори на хуторі біля Диканьки» та ілюстрації до українських народних казок.

Роботи були виконані у різноманітних техніках: гуаш, акварель, туш.

Яскравої окрасою виставки — роботи в техніці витинанки, а також ляльки – мотанки, які поєднані в своєрідні композиції, що мають вигляд колажу та об’ємно – просторові композиції, головні персонажі яких зроблені також у техніці ляльок — мотанок.

Загалом всі представлені в експозиції роботи розкривають багатий творчий потенціал юних художників.
Учні ДХСШ ім. Шевченка традиційно демонструють належний виконавський рівень та культуру оформлення своїх робіт

Державна художня середня школа ім. Т.Г. Шевченка – один з провідних навчальних закладів у галузі образотворчого мистецтва не тільки в Києві, а й в Україні. Школа працює під патронатом Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, вступ до якої є наступним кроком прилучення юних талантів до високого мистецтва. Навчання на спеціальному циклі проводиться на чотирьох основних профільних мистецьких відділеннях: живопису, скульптури, декоративно – ужиткового мистецтва та архітектури.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники

Categories: Архів

Top