Музей видатних діячів української культури

Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького


Виставка Аліси Герман «Пори року»

 

З 10 до 20 лютого 2016 року у Музеї видатних діячів української культури (музей Михайла Старицького, Саксаганського 93), за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) працювала перша персональна виставка Аліси Герман «Пори року».

У 2015 році вона отримала Перше місце у конкурсі ІІ Всеукраїнської мистецької акції «Мій Шевченко» у номінації «Ілюстрація», організованому Національним музеєм Тараса Шевченка за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Аліса народилася 19 вересня 2005 року у місті Павлоград Дніпропетровської області. Малювати почала змалечку, перші роботи – це зайчики та кішечки. Захоплюється і живописом, однак петриківському розпису віддає перевагу.
Петриківським розписом зайнялася у БДЮТ Голосіївського району м. Києва, навчаючись у 2-му класі, захопилася ним та досі продовжує використовувати елементи розпису у своїх роботах. Всі роботи малює вдома, майже кожен день.
Останні пів року займалася у відомої майстрині із Петриківського розпису Скицюк Олени Іванівни на базі галереї «Соборна».
Юну художницю вже відзначили на багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Поділитися в соц. мережах

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Одноклассники

Categories: Архів

Top